O nas
O firmie

GRUPA AMES 1990

Firma Ames od 1990 roku buduje swoje doświadczenie w transporcie, spedycji i logistyce. Jesteśmy prywatną spółką, która od ponad 30 lat opiera się wyłącznie na polskim kapitale.

Dynamiczny rozwój, profesjonalna kadra oraz inwestycje w nowoczesny tabor to jedne z najważniejszych aspektów wpływających na sukces naszej grupy.

Obsługujemy firmy z pełnego wachlarza branż - zarówno duże, globalne marki (np. Jeronimo Martens, Raben Group, Ajinomoto Jawo) oraz małe i średnie firmy. Posiadając tak szerokie doświadczenie, jesteśmy w stanie sprostać wielu rodzajom przewozów. Nieustannie dążymy do najwyższych standardów obsługi.

Satysfakcja Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Do każdego Zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie.

Dzięki zaufaniu naszych Klientów, odnotowujemy stałe wzrosty obrotów oraz ilości zrealizowanych zleceń.

1990
Rok założenia firmy
+100
Pojazdów we flocie
35 ton
Maksymalna ładowność największego pojazdu
Międzynarodowy standard

Otrzymaliśmy Certyfikat IFS

Współpracując z nami, masz pewność wysokiej jakości, przejrzystości i bezpieczeństwa w całym łańcuchu dostaw.

Jako niewiele firm w całej Polsce, posiadamy certyfikat IFS. Jest to uznany na całym świecie certyfikat, który potwierdza, że spełniamy najwyższe międzynarodowe standardy jakości oraz działamy zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa.

Dlaczego my

Korzyści z Współpracy

Jeśli szukasz doświadczonego partnera w transporcie, spedycji lub logistyce to dobrze trafiłeś. Nasza Grupa AMES 1990 to ponad 30 lat na rynku. Zaufały nam globalne firmy typu Jeronimo Martens, Raben Group, Ajinomoto Jawo oraz setki małych i średnich firm. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Bezpieczeństwo
Terminowość
Doświadczenie
Nowoczesny Tabor
Skontaktuj się z nami
Siedziba
41-902 Bytom
ul. Kędzierzyńska 19 lok. 2
Copyright © 2023 ames1990.com - Wszystkie prawa zastrzeżone